517-730-044 / ul. Królowej Jadwigi 19/54 / 11-500 Giżycko cogito.gizycko@gmail.com

Elektroniczna rejestracja dziecka

Elektroniczny Formularz Rekrutacyjny

Czy dziecko uczęszczało wcześniej do przedszkola?

Zgoda do przetwarzania danych osobowych

2 + 7 =

Osoby zainteresowane zapisaniem Dziecka do Naszego Przedszkola prosimy o wypełnienie wstępnego elektronicznego formularza.

Już przyjmujemy formularze zgłoszeniowe, bez konieczności uiszczania opłaty wpisowej (moment uiszczania opłaty będzie ogłoszony oraz podany do informacji zainteresowanych).

W Przedszkolach Montessori grupy są mieszane wiekowo, jednak przekrój roczników i liczebność Dzieci z każdego rocznika ma znaczenie, dlatego dla każdego rocznika jest zaledwie kilka miejsc.

Na rok 2020 przyjmujemy zgłoszenia Dzieci z roczników 2015-2017.

Rodzice Dzieci z rocznika 2018 również mogą składać formularze. Zgodnie z literą prawa do przedszkola przyjmowane będą Dzieci od 3 lat, a w szczególnych przypadkach od 2,5.

Rodzice Dzieci z rocznika 2014 mogą składać formularze i przy zebraniu odpowiedniej liczby Dzieci będzie możliwość realizowania rocznego przygotowania przedszkolnego w roku szkolnym 2020/2021.