Przedszkole mieści się na parterze budynku przy ulicy Królowej Jadwigii. Jego wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie ze wszystkimi wymogami prawnymi oraz z zasadami pedagogiki M. Montessori. Nasze pomieszczenia to szatnia, z której jest bezpośrednie wejście do biura oraz do jednej z sal. W szatni znajduje się również jedna z trzech toalet. W każdej sali jest łazienka z dostosowanymi do Dzieci umywalkami i toaletami, a jedna z nich dodatkowo wyposażona jest w brodzik z prysznicem.

W każdej sali jest też umywalka dostosowana do wzrostu Dzieci tak, aby mogły One ćwiczyć umiejętności życia praktycznego. Metraż sal jest zgodny z wymogami, a ich wystrój to specjalnie przygotowane otoczenie Dziecka. Dysponujemy również miejscem do prowadzenia zajęć z terapeutami i specjalistami. Żywienie Dzieci realizowane w formie cateringu odbywa z zachowaniem wszystkich procedur i służy do tego osobne pomieszczenie.